درباره ما

موسسه فرهنگی هنری ستارگان طهران (کاریزما)

مفتخریم که از سال 1379 در زمینه اجرای برنامه های هنری و نمایشی در سراسر ایران فعالیت می کنیم.  خدمات موسسه ی ما شامل اجرای برنامه های ارگانی و سازمانی ، سمینارها و همایش ها،  برگزاری جشن مدارس، مهدها و دانشگاه ها،  برگزاری مجالس خصوصی شامل عروسی های مذهبی و  ترحیم عرفانی می باشد.

هماهنگی اجرای هنرمندان صحنه شامل مجریان تلویزیونی، بازیگران، خوانندگان پاپ،  طنزپردازان ، هنرمندان تقلید صدا و استندآپ کمدی، نوازندگان، گروه های موسیقی سنتی و تواشیح ، شعبده بازان، گروه های نمایشی کودکانه ، تیم تصویربرداری و رسانه ای و سایر برنامه ریزی های هنری مجالس و مراسم را از ما بخواهید؛ همچنین مفتخریم که می توانیم کلیه امکانات لجستیکی برگزاری مجالس و مراسم شامل سیستم های صوتی و تصویری، عروسک تن پوش، بادکنک آرایی، فضاسازی، اسپیس، استیج و سایر امکانات تشریفاتی را تأمین نماییم.

چرا موسسه هنری کاریزما؟

ایده و استراتژی موسسه هنری کاریزما

در وهله ی اول متعهد می شویم که مایه سربلندی میزبانان باشیم . مشاوران و کارشناسان کاریزما ، بهترین راهنمایی و تجربه را جهت برگزاری مجالس و مراسم شما عزیزان ارائه خواهند داد.تیم هنری این موسسه با همفکری و خلق  ایده های هنری، اعتباری شگرف در مراسم ایجاد خواهند کرد.

حوزه فعالیت موسسه کاریزما

فرقی نمی کند مراسم مدنظرتان شامل برگزاری همایش ملی باشد یا بین المللی، برنامه ارگانی باشد یا خصوصی ؛ طیف مخاطبتان کودک باشد یا بزرگسال، مجلس شادی و عروسی باشد یا عزا… موسسه فرهنگی هنری کاریزما همراه شماست تا مراسم شما به بهترین و باشکوه ترین شکل ممکن انجام شود و این موسسه با استفاده ازدانش و تجربه کارشناسان و هنرمندان خود در انجام مجالس و مراسم مختلف همراه شماست..

مـأموریت موسسه هنری کاریزما

موسسه کاریزما رسالت خود را در جهت شادی بیشتر و بالاتر بردن آگاهی مردم فرهیخته ی ایران و توسعه فعالیت های فرهنگی در کشور بنا نهاد تا به واسطه ی برگزاری برنامه های هنری و فرهنگی، گامی در جهت نشاط و آگاهی عمومی در جامعه بردارد و با بهره گیری از ظرفیت های علمی و استعدادهای هنری از فعالیت های هنرمندان صحنه  و رسانه حمایت کند..

چشم انـداز مــا

موسسه هنری کاریزما می کوشد تا جایگاه خود را به عنوان معتبرترین موسسه فرهنگی هنری ایران در زمینه برگزاری برنامه های ارگانی و سازمانی و تهیه کنندگی جنگ های نمایشی،کنسرت ها و سایر جشن ها و مجالس جمعی تثبیت کند.

هدف گروه کاریزما

هنر نزد ایرانیان است و بس؛ گروه کاریزما مهمترین اهدافش را معطوف به حمایت از هنرمندان صحنه ، بالاتر بردن ارزش هنر در کشور ، کارآفرینی برای هنرمندان و در آمدزایی معطوف می کند.

برگزاری برنامه های شاد نمایشی شامل برنامه های ارگانی و سازمانی، جشن مدارس ، سمینارهای ملی و بین المللی ، مجالس عزا و عروسی و به طور کل هر مجلس و مراسمی که تعدادی افراد را به عنوان تماشاگر به دور خود جمع کرده می بایست شامل ایجاد حسی تاثیرگذار در روحیه برای مخاطب باشد ؛ هدف ما در موسسه هنری کاریزما این است که در مراسم، بهترین و موثرترین حس را در مخاطبان ایجاد کنیم، خاطره ساز باشیم و در نشاط و تعالی جامعه و بالاتربردن سرانه آگاهی مردم تاثیرگذار باشیم .

خدمات موسسه کاریزما

برگزاری جشن های ارگانی و سازمانی در کشور

برگزاری جشن های ارگانی و سازمانی در کشور عزیزمان ایران قدمتی دیرینه دارد و مدیران سازمان ها ، شرکت ها، ارگان های دولتی و خصوصی هموارهجهت تقدیر و سپاس از پرسنل مجموعه شان چنین برنامه هایی را در نظر می گیرند.

برگزاری جشن های ارگانی و سازمانی در کشور
گروه اجرای مراسم عروسی مذهبی

برگزاری عروسی مذهبی

ازدواج سنتی گرامی پیغمبر اسلام (ص) می باشد و جشن عروسی یکی از سنت های دیرینه ایرانیان می باشد . بسیاری از زوج های جوان به دلایل و اعتقادات مذهبی تمایل ندارند که مراسم جشن ازدواج و بهار زندگی شان همراه با مجلس رقص و طرب و مراسمی بر خلاف عرف و آموزه های دینی باشد لذا به دنبال گروه هنری می گردند که هنرمندان این گروه بتوانند علاوه بر اجرای برنامه ای شاد و خاظره انگیز در مجلس شان هنر خود را به نمایش بگذارند و یا ذکری از اهل بیت را در مجلس شان عرضه ارند.

مدیریت برنامه های سامان طهرانی

سامان طهرانی هنرمند تقلید صدا و شومن ، استندآپ کمدین و مجری برنامه های تلویزیونی از هنرمندان موسسه فرهنگی هنری ستارگان طهران بوده و مدیریت و هماهنگی برنامه های ایشان بر عهده ی این موسسه می باشد.

سامان طهرانی
جشن مهد کودک

برگزاری جشن مهد ها و مدارس

کودکان ، دانش آموزان و دانشجویان در محیط مهد، مدارس و دانشگاه ها به صورت گروه فعالیت می کننده و فراهم آوردن فضاها و لحظات شاد بین آنها یکی از نکاتی است که موجب یادگیری بهتر و صمیمیت در کار گروهی شان می شود.

فروش و اجاره عروسک تنپوش

نمایش عروسکی یکی از هنرهای چشمی و صامت دنیاست و اتفاقا درمیان ایرانیان از دیرباز طرفداران زیادی داشته است. تصور کنید که شخصی ، لباس عروسکی و رنگی می پوشد و سر بزرگ و نمادین جالب را هم روی سر خودش می گذارد و این گونه جلب توجه زیادی می کند. این جلب توجه کارایی بسیاری دارد خواه در نمایشی خیابانی یا روی صحنه آمفی تئاتر باشد یا آنکه برای تبلیغات محیطی رستوران ، نمایشگاه ، کافی شاپ، ایونت و … استفاده شود.

فروش و اجاره تن پوش عروسکی
برگزاری و اجرای مراسم ختم و ترحیم عرفانی

برگزاری مجالس ترحیم عرفانی

همه ی ما از خاکیم و به خاک بازمی گردیم . فوت خویشاوندان و اقوام، عارضه ی تلخی است که ممکن است هر خانواده ای را درگیر کند. اکثر مردم معمولا در چنین شرایطی دستپاچه و ناراحت هستند و از طرفی به دنبال آن هستند تا مراسم باشکوهی درخور شأن عزیز از دست رفته شان برگزار کنند.

خدمات فیلمبرداری

موسسه فرهنگی هنری ستارگان طهران مفتخر است که تولید محتواهای تصویری و پخش در رسانه های مختلف اعم از رسانه ملی و شبکه های اجتماعی را عهده دار شود.

خدمات فیلمبرداری
با ما تماس بگیرید.